위챗: +86-13184948252 왓츠앱: 0086-13811255435 이메일: kent@bestcontactor.com
에 대한 연락하다 |
소식무역 뉴스
카를로 가바치 WM12-96.AV5.3.3.S
모델 세그먼트의미자세한 설명
WM12-96기본 모델96×96mm panel-mounted three-phase multifunction power indicator with built-in programming keypad
AV5Range Code380/660V L-L / 5(6)A AC; VL-N: 185V ~ 460V; VL-L: 320V ~ 800V
3시스템 유형1/2/3-phase system, unbalanced load, with or without neutral line
3Power Supply Type18 to 60VDC power supply, fluctuation range: -15% 에게 +10%
에스Function OptionWith RS485 serial output (X = without this function)
  1. 핵심 사양 매개변수
2.1 Measurement Performance
매개변수비고
정확도 등급Current/Voltage: ±0.5%FSAt 25°C±5°C, RH≤60%
힘: ±(1% FS + 1 Digit)
빈도: ±0.1%Hz
Measurement MethodTrue RMS (TRMS)Supports distorted sine wave measurement
샘플링 속도1700 samples/s @ 60Hz
Display Refresh Rate700ms
Measured Variables체계 & phase values: 여, Wdmd, var, 버지니아, VAdmd, PF, 다섯, 에이, An, 헤르츠3×3-digit LED display, 14mm digit height
Max value indication: Amax, Wdmd max
2.2 전기 사양
매개변수비고
Rated Input현재의: 5(6)에이Current input must be connected via CT; direct connection prohibited
전압: See model definition for AV5 range
보조 전원18 ~ 60VDC, 전력 소비: 4여
과부하 보호마디 없는: 1.2×FS
500ms surge: Voltage 2×Un, Current 36A
유전 강도4000VAC / 1분 (Between measurement input and power/RS485)IEC를 준수 60664
2.3 물리적 & 환경 사양
패널 치수96×96mmStandard panel mounting size
유입 방지앞쪽: IP65 (NEMA4x/12); 터미널: IP20
작동 온도-10°C ~ +50°CRH<90%, 비응축
보관 온도-30°C ~ +60°CRH<90%, 비응축